SOFFA 12

TÉMA VYDÁNÍ: POTĚŠENÍ


Česká verze

Anglická verze

VYDÁNÍ 12 JE VĚNOVÁNO RADOSTEM: NAUČTE SE S NÁMI TĚŠIT SE Z MALÝCH I VELKÝCH RADOSTÍ VŠEDNÍHO DNE. USMÍVEJTE SE, PROTOŽE SMÍCH LÉČÍ!

Uvědomili jsme si, jak málo se lidé těší z malých i velkých radostí všedního dne, a přitom smát se je tak zdravé! Navíc hlavním důvodem, proč tvoříme náš magazín SOFFA a proč je takový, jaký je, je právě dělat vám – našim čtenářům – radost a přinášet vám potěšení. Doufáme proto, že i v tomto vydání, které je věnováno potěšením všeho druhu, najdete články, které vyloudí úsměv na vaší tváři.

Možná si to ani neuvědomujete, ale za dva roky existence SOFFA jste nám naopak zase vy svou přízní připravili a stále připravujete tolik radosti a šťastných chvil, které nás často ‚nakopnou‘ v momentech, kdy už jsme na pokraji pracovních sil. A veřte nám, práce v časopisu není procházka růžovým sadem.

Jedním z příkladů je i příběh našeho čtenáře Jáchyma, který se díky SOFFA začal věnovat interiérovému designu a nám tím udělal takovou radost, že jsme jeho stylový vlastnoručně zařízený pokoj vyfotili pro toto vydání, ve kterém ale nejdete samozřejmě i řadu jiných článků: foto sérii úsměvů; reportáž z našeho workshopu v dětském domově; vánoční dobroty; představení lidí, pro které jsou Vánoce profesí; obrazovou galerii šperků a také odhalení neřestí, takzvaných ‚guilty pleasures‘ lidí z redakce.

A aby toho potěšení nebylo málo, k dvanáctému – vánočnímu – vydání SOFFA jsme vám přibalili vánoční balící papír Moholo, který pro SOFFA navrhlo a ručně vytisklo studio Calico na papír Sirio VINO od Fedrigoni. Naše velké poděkování patří oběma!