SOFFA 14

TÉMA VYDÁNÍ: TRADICE


Česká verze

Anglická verze

VYDÁNÍ 14 JE VĚNOVÁNO TRADICÍM A ZVYKŮM: ZAMYSLETE SE S NÁMI NAD VÝZNAMEM TRADIC, KULTURNÍHO DĚDICTVÍ A OBYČEJŮ PŘEDÁVANÝCH Z GENERACE NA GENERACI!

Jedním z hlavních důvodů, proč všichni milujeme tradice a dodržujeme je, a může se jednat o náboženské svátky nebo třeba čistě rodinné zvyklosti, je fakt, že našemu životu více či méně dodávají tolik potřebný řád. Vždyť máloco je dnes tak jisté, jako to, že po Vánocích přijdou Velikonoce a tak dál. Svoje styčné body má každá kultura i každá rodina a právě díky nim se můžeme posouvat dál a zároveň na ně odkazovat. Toto číslo SOFFA je toho důkazem.

Kromě toho, že v něm najdete spoustu článků pojednávajících o českých i světových tradicích, čekají na Vás hned tři novinky, kterými se SOFFA, pevně věříme, stává ještě lepším magazínem. První a největší změnou, které jste si zajisté všimli na první dotek, je nový krásný papír, který nám dodává firma Fedrigoni. Papír je tradice a SOFFA je asi nejlepším důkazem renesance tisku!

A abyste papíru neměli málo, připravili jsme pro Vás speciální dárek – dopisní sadu navrženou SOFFA – kterou najdete na zadní předsádce. Psaní klasických papírových dopisů je totiž podle nás úžasná věc, takže až dočtete celé číslo, sedněte ke stolu, vezměte tužku a papír a napište dopis někomu, na koho právě myslíte. Pocit vzrušení při otevírání zapečetěné obálky je nenahraditelný!

Asi už jste si zvykli na rozvržení jednotlivých témat v našich číslech, abychom vás ale trochu vytrhli z letargie, zařadili jsme do našich článků i technologickou sekci. Tuto třetí novinku ocení, doufáme, nejen muži.