Canapé by Soffa & #HolkyzMarketingu uvádí Speed Mentoring

#HolkyzMarketingu se spojily, aby přinesly na jedno místo výjimečné mentorky během jedinečného čtrnáctidenního kulturního pop-upu canapé, který pořádá v centru prahy magazín soffa. Speed mentoring Ti pomůže vyřešit témata jako PR, projektové řízení nebo nacenění. Tentokrát je určený hlavně módním a designovým značkám.

 
pavlina_mentoring.png
 

S kým se například potkáš?

  • Daniela Bacíková je nákupčí ve streetwear obchodě Queens. Poradí na co se nákupčí kouká nebo jak vytvořit linesheet.

  • Tereza Schambergerová se v Czech News Center dlouhodobě věnuje optimalizaci pro vyhledávače, ale i sociálním sítím. Poradí, jak být na internetu, ale i v médiích vidět.

  • Elisabeth Ben Thabetova je Business a Innovation Designer v Outboxers. Pomůže sestavit výzkum mezi stávajícími i potenciálními zákazníky, nebo poradí, jaký business model je pro Tebe nejlepší.

  • Lucie Barczi vybudovala LeMarket a teď vede vztahy s komunitami v Airbnb. I proto ví, jak navázat vztahy se zákazníky, ale i kde a jak prodávat.

  • Anežka Adamíková je designérka a marketérka. Má za sebou práci pro CzechDesign, ale i stáž v britském Helen Hamlyn Centre for Design. Umí vysvětlit mezi jiným, jak nastavit celou komunikaci, včetně loga.

  • Jana Kopačíková vede projetové řízení v NN pojišťovně. A tak poradí, jak si nastavit dealiny, odpovědnosti i cíle.

  • Klára Pačesová vede PR v Queens, před tím pracovala v PR České Spořitelny. A tak umí vysvětlit, jak oslovit novináře, s čím a kdy.

  • Pavlína Louženská #HolkyzMarketingu založila a má za sebou konzultace s více než stovkou technologických i módních firem. Kromě rady Ti pomůže i s propojením na potenciální partnery, nebo značky, co řeší podobný problém.

  • Alena Oswaldová je digitální stratég v 2FRESH. Znamená to, že umí navrhnout tvoje kampaně pro on-line prostředí tak, aby zasáhli koho potřebuješ.

#HolkyzMarketingu jsou komunitou, která spojuje holky, které jsou seniory i juniory, z Prahy i regionů, startupů i korporací, které se zajímají o marketing, reklamu a technologie. Cílem #HolkyZMarketingu je propojit ženy mezi sebou. Dát jim prostor růst. Inspirovat jedna druhou. A díky tomu si zlepšit know-how i získat odvahu. Hlásit se o práci i místo u jednacího stolu. Na konferenci i uvnitř firmy. Sledovat nás můžeš třeba na Instagramu @holkyzmarketingu, nebo se rovnou přidej do skupiny – #HolkyzMarketingu.


Pro přihlášení ke speed mentoringu prosím vyplňte následující formulář:

Registrace uzavřena