Dárkové předplatné

Darujte svým blízkým inspiraci, která nevyprchá. Roční předplatné magazínu Soffa a set dvou hrníčků speciálně vyrobených pro věrné fanoušky i nově zamilované čtenáře z tradiční polské dílny Mamsam.


Předplatné

Předplaťte si Soffa na celý rok a nechte si časopis doručit přímo domů a do tabletu nebo telefonu.

6 čísel za cenu 5 + baret nebo zmijovka od Tonaku

SOFFA30_predplatne_MOCKUP.jpg

Objednejte si předplatné Soffa do 13. 2. 2019 a jako dárek získáte baret Fletirino nebo zmijovku Triton od firmy Tonak.*

V Soffa milujeme české věci, a tak jsme vám spolu s firmou Tonak přichystali jako dárek vlněný baret Fletirino s bambulkou pro dámy nebo tradiční pánskou čepici zmijovku se vzorovaným zahnutým lemem a bambulkou. Obojí v neutrální šedé barvě.

Více na www.tonak.cz


Ceník

Roční předplatné po ČR

Česká pošta / tisková zásilka**

5 vydání + 1 zdarma

1 290 Kč

Roční předplatné po ČR

Česká pošta / doporučené psaní

5 vydání + 1 zdarma

1 590 Kč

Roční předplatné do zemí EU

Česká pošta / doporučené psaní

5 vydání + 1 zdarma

2 990 Kč

Roční předplatné mimo země EU

Česká pošta / doporučené psaní

5 vydání + 1 zdarma

3 490 Kč


Všechny ceny jsou uvedeny včetně poštovného a DPH.

**V případě volby tiskové zásilky se prosím ujistěte, že se do vaší schránky vejde obálka o velikosti 248 mm x 351 mm x 20 mm. Předejdete tak potížím s doručením. Děkujeme!

*Nabídka platí při objednávce a úhradě předplatného v období od 11.10.2018 do 12.12.2018 a do vyčerpání zásob. Po úhradě předplatného obdržíte nejbližší možné vydání Soffa. Spolu s ním obdržíte dárek. Podmínky předplatného a bližší informace o udělení souhlasu se zpracováním a užitím vašich osobních údajů najdete na www.soffamag.cz. Obchodní podmínky a více variant dárků k předplatnému na send.cz.