Vyšlo nové Soffa 26 věnované vášni

V SOFFA 26 VÁS PŘESVĚDČÍME O TOM, JAK DŮLEŽITÁ JE V ŽIVOTĚ VÁŠEŇ – AŤ UŽ PLANEME PRO NĚKOHO BLÍZKÉHO, ZÁLIBY NEBO TŘEBA PRO PRÁCI. POKUD SI SVOU VÁŠNÍ NEJSTE JISTI, ZAČNĚTE JI HLEDAT A PĚSTOVAT PRÁVĚ TEĎ. JARO JE K TOMU JAKO STVOŘENÉ!  

_0008_IMG_0009.jpg
_0003_IMG_0083.jpg

Hlavní myšlenkou tohoto vydání, kterou do hloubky zkoumáme ve velkém rozhovoru s Petrem Ludwigem, je hledání dlouhodobé životní vášně. V Soffa 26 si klademe za cíl ve vás probudit zápal a nadšení pro vlastní zájmy a vize, i proto vám představíme hned několik osobností, jejichž úspěšné projekty a životní poslání jsou tou nejlepší inspirací. Začneme třemi mladými vědci, kteří za několik let stihli českou vědu výrazně obohatit svými skvělými výsledky i názory. České gastronomii podobně zásadně svou prací přispívá svérázný šéfkuchař a řezník Paul Day. 

_0014_IMG_0029.jpg

Vášní pro design oplývá nejen česká galerie designu Deelive, kterou vám představíme, ale samozřejmě i finalisté cen Czech Grand Design, jimž jsme věnovali obálku. A jelikož nás baví bořit stereotypy a otevírat ožehavá témata, společně s Terezou Hoškovou jsme pro vás připravili článek o ženské intimitě a menstruaci. 

SOFFA26_CJ_vnitrni_strany_150dpi_FINAL45.jpg
SOFFA26_CJ_vnitrni_strany_150dpi_FINAL58.jpg

I tentokrát vyrazíme na výlet a přiživíme cestovatelské vášně – poznáme Rumunsko a Faerské ostrovy. Milovníky starožitností jistě potěší článek o sběrateli historických zbraní či módní story vyfocená v jednom z největších pražských antiků. Na závěr a pro odlehčení si dopřejte naše koláže z nejlepších původních českých seriálů, které byly natočeny v posledním desetiletí a u nichž se skvěle odpočívá! 

SOFFA26_CJ_vnitrni_strany_150dpi_FINAL135.jpg
SOFFA26_CJ_vnitrni_strany_150dpi_FINAL94.jpg
_0000_IMG_0145.jpg

Víte, že Soffa můžete číst také online na svých mobilních zařízeních? Prolistujte si aktuální číslo:

S novým číslem nové předplatné

Objednejte si roční předplatné Soffa do 8. června 2018 a jako dárek získáte skládací papírovou trofej černého nebo bílého berana od Poly & Fold v hodnotě 950 Kč.

soffa-26-subs copy.jpg
_0000_IMG_0176.jpg

TEXT: SOFFA | STYLING: JANKA MURÍNOVÁ | FOTO: LINA NÉMETH

SoffaSoffa