Soffa na Brno Design Days 2018

Už tento týden míříme do Brna na tamní Design Days! Společně s Industra Coffee pro vás zařizujeme kavárnu v hotelu Avion, kde bude festival od čtvrtka do neděle probíhat. Budete si zde moct oddechnout při objevování designových kousků, přečíst si nad šálkem výborné kávy náš magazín, ale také koupit nejnovější vydání Soffa 28, naše originální plakáty a doplňky od Arki.

Společně s Arki jsme pro vás navíc připravili dva workshopy interiérového designu, kde vás společně naučíme prostřít domácí tabuli nejen ke slavnostním příležitostem.

10FD2CCB-A864-431B-8B4F-54C464F7CAC9.JPG

U krásně prostřeného stolu chutná mnohem lépe! Překvapte rodinu a přátele a prostřete jinak, neotřele, svěže. Na našem workshopu se naučíte, jak prostřít k různým příležitostem, jak doplnit staré kousky novými, jak ladit barvy a vzory. Kromě rad a tipů si od Arki i od Soffa odnesete dárek!

Termíny:

Informace o workshopu:

  • Maximální kapacita workshopu je 10 osob.

  • Workshop bude veden v českém jazyce.

  • Každá vstupenka na workshop zároveň platí i jako vstupenka na festival.

Arki je obchod s designovými produkty pro krásný život. Lidé v Arki mají rádi kolem sebe pěkné věci. Nepotřebují hodně věcí, ale chtějí, aby ty, které mají, byly skvělé. Arki to je záruka kvalitních, designově krásných a nadčasových kousků. Více informací, e-shop a spoustu inspirace najdete zde.


Více informací o festivalu Brno Design Days najdete zde. Těšíme se na vás!