Peruánská letní dobrodružství

Léto je v plném proudu a mnozí z nás cestují po světě nebo hledají inspiraci, kam během prázdninových měsíců vyrazit. Zkraťte si čekání na nadcházející číslo Soffa věnované fauně a flóře dávkou divoké peruánské krásy, které připravilo kreativní duo Ben & Kensey.

Energie Latinské Ameriky a Peru, která proudí horami, deštnými pralesy i řekami, nás okouzlila jako nikde jinde. Posvátné spojení kultury s přírodou je tisíce let staré a můžete jej cítit ve městech, v lokální kuchyni i v charakteru zdejších obyvatel. Věříme, že vás toto video inspiruje nejen k plánování nových cest, ale také oceníte malé i velké divy a krásy naší zelené planety.


Více o Kensey a Benovi, cestovatelské dvojici, která pro vás připravila video:

Kensey a Ben milují cestování. Jejich ambicí je zachytit a ztvárnit emocionální propojení krajiny a lidí v zemích, které společně navštíví. Oba sice cestují již dlouhá léta, doposud si však všechny pořízené snímky a poklady ukrývali „v šuplíku“. S objevováním nových míst a kultur si uvědomili, že získávají nejen nezapomenutelné zážitky, ale také nový a otevřenější pohled na svět.

Svou filosofii společně s cestovatelskými tipy se nyní rozhodli sdílet se čtenáři Soffa. Sledujte náš žurnál, @soffa_mag a @benandkens na Instagramu a nenechte si ujít nová dobrodružství.

 

Krásné léto
přeje Ben, Kensey & Soffa


text & video: Ben&Kensey / www.benandkensey.com