Co dovede kreativní čtenář

Když jsme na Instagramu objevili koláže, které jsou ručně vystříhané a složené přímo z našich tištěných vydání, udělalo nám to nesmírnou radost. Takovou, že jsme se rozhodli jednu z nich otisknout hned v zimním vydání Soffa 30 (na s. 6) a požádat autorku o pár dalších. Seznamte se s Barborou Hrubou a její zálibou ve stříhání!

IMG_1647.jpeg
IMG_1645.jpeg

Barbora Hrubá je designérka skla. Této činnosti se věnuje od roku 2013, vystudovala střední průmyslovou školu sklářskou v Novém Boru v oboru malba skla, poté Vyšší odbornou v oboru umělecká tvorba skla ve stejném městě. Ve volném čase tvoří koláže, maluje a čte (Soffa). Její tvorbu můžete sledovat na Instagramu @selphine18.

kolaze-1.jpg
IMG_1643.jpeg
IMG_1644.jpeg
kolaze-2.jpg

Naším cílem je, aby vás náš časopis inspiroval a bavil nejen při čtení. Chceme probouzet vaši kreativní duši, kdykoli se rozhodnete vytáhnout Soffa z knihovny. Vaříte podle naší minikuchařky, kterou jsme vydali jako přílohu k číslu 27 věnovanému jídlu? Vystřihujete zvířátkové Porigami z čísla 28? Pochlubte se! Označte nás na sociálních sítích nebo pošlete fotku na info@soffamag.com.


text: redakce Soffa | koláže: Barbora Hrubá

lidé, Soffa, tvořímeSoffa