Svatební cirkus

Slyšte, slyšte, happening za lepší svatby se blíží! Přejete si zažít neobyčejnou svatbu? Bez kvalitní inspirace se neobejdete. Třetí ročník netradičního veletrhu Svatební cirkus, který je určen nejen nedočkavým svatební párům, propukne v areálu Pragovka v sobotu 26. ledna 2019.

SC_2.png

Na letošní ročník přizvali pořadatelé svatební dodavatele, kteří tvoří srdcem a v tempu dnešní doby. Ať už si přejete svatbu v létě či v zimě, v bílých šatech či nikoli, udržitelnou, netradiční, svobodomyslnou či zkrátka jinou, Svatební cirkus je přesně tím místem, kde hledat ty správné kreativce a firmy, na něž se můžete spolehnout. Jednodenní festival nabízí zavedená jména i šikovné nováčky z řad šperkařů, oděvních návrhářů, fotografů a kameramanů, svatebních agentur, dodavatelů lahůdek i dalších osob, bez kterých se žádná veselka neobejde.

A v jakém duchu se celý ročník ponese? „Snažíme se spíše na trendy nehledět a bezhlavě se jim nepodřizovat, nicméně odhadujeme, že to budou velké kytice vypěstované v ekologických květinářstvích, exotická zeleň na stolech, temnější barvy, volné krajkové šaty ve znamení udržitelnosti, výrazně barevné šaty pro družičky, motýlci či kovbojské vázanky pro pány, jídlo formou bufetu nebo sdílených talířů na stolech a unplugged kapely i muzikanti s kytarou v ruce,“ předesílá Jana Bušková, zakladatelka Svatebního cirkusu.

SOFFA30_svatebni_cyrkus2.jpg
SOFFA30_svatebni_cyrkus.jpg
SOFFA30_svatebni_cyrkus3.jpg

Chybět samozřejmě nebude také stánek Soffa, kde budete mít možnost potkat členy naší redakce, pořídit tištěná vydání Soffa a plakáty za speciální cenu a seznámit se se svatebním magazínem Mile, který si nově bereme pod svá křídla.

Na Svatebním cirkuse představíme také úplnou novinku, a sice možnost pořídit si magazín Soffa s vlastní obálkou! Vydání Soffa s přední a zadní obálkou zcela podle vašich představ může sloužit jako nezapomenutelný dárek a vzpomínka pro rodinu a svatebčany z vašeho vzácného dne. Chcete-li se dozvědět více, přijďte k našemu stánku tuto sobotu na Svatebním cirkuse nebo nám napište na info@soffamag.com.

Těšíme se na vás!


text: redakce Soffa | foto: Eliška Kubíková | styling: Patrik Florián

Soffa, událostiSoffa