We’re Next ’18: Nahlédněte do budoucnosti mezinárodní módy

13. září 2018 se v prostorách Veletržního paláce v pražských Holešovicích koná třetí ročník přehlídky vycházejících hvězd českého i mezinárodního módního designu s názvem We’re Next.

head.jpg

V Soffa prezentujeme módní počiny nejen etablovaných módních designérů, ale s radostí dopřáváme prostor také mladé generaci umělců ze všech koutů světa. Je nám ctí stát po boku svěžímu projektu, který již třetím rokem spojuje umělce, které sice dělí stovky kilometrů, ale pod jednou střechou dokážou vykouzlit náramnou podívanou.

Hlavní program se skládá ze dvou bloků přehlídek, na nichž se prezentují následující módní tvůrci z řad absolventů Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze a belgické Royal Academy of Fine Arts v Anverpách:

Blok 1 od 18:00:

Victor x Wang, Linda Vondrášková, Karolina Widecka, BRENT, Jan Grabowski, Nadia Erwee, Barbora Kotěšovcová, Silvia Rognoli, Katarína Mydliarová, Simona Poustková, Federica Di Leo, Natálie Dufková, Béla Juttner

Blok 2 od 20:30:

Michaela Čapková, OTAKURACE, Sander Bos, Mikuláš Brukner, Di Du, Jakub Patka, Anežka Berecková, Jan Smejkal-Johana Skálová, Barbora Procházková, Nadav Perlman, Shayli Harrison, MIa JAdrna, Noa Kapchitz a Elijah Schali

Sander Bos.jpg
Michaela Čapková.jpg
Victor x Wang.jpg


Během přehlídky budete moci spatřit také jednu z aktuálních instalací Národní galerie, a to Zázračný obraz od Kathariny Grosse. Afterparty se koná v sousední kavárně Café Jedna.

Více informací o programu a prezentovaných návrhářích najdete na werenext.eu. Vstupenky zakoupíte na goout.net, nebo je můžete vyhrát v naší soutěži:

Napište nám na info@soffamag.com nebo odpovězte ve formuláři níže, jaký je váš oblíbený návrhář či návrhářka a proč. Čtyři z vás získají dvě vstupenky na jeden ze dvou přehlídkových bloků. 


text: Patrik Florián | foto: archiv We’re Next